Ražotājs: Ewent
Modelis: EW1504
EAN: 8052101431032
Ewent EW1504. Maksimālais svars (tilpums): 75 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 152,4 cm (60"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 2,54 m (100"), Montāžas saskarnes saderība (min): 200 x 200 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 900 x 600 mm. Produkta krāsa: Melns
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 75 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 152,4 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 2,54 m |
| Uzstādīšanas tips | Siena |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 200 x 200 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 900 x 600 mm |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 200 x 200,300 x 200,300 x 300,400 x 200,400 x 400,400 x 300,600 x 400,600 x 600,800 x 600,900 x 600 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Plastmasa, Tērauds |
| Ergonomika | |
| Uzlabota kabeļu pārvaldība | |
| Piemērotība izliektam ekrānam | |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 690 mm |
| Kastes garums (Master) | 195 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 220 mm |
| Galvenās kārbas neto svars | 13 kg |
| Daudzums Master kastē | 10 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 954 mm |
| Dziļums (max) | 3,05 cm |
| Augstums | 625 mm |
| Svars | 1,1 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 669 mm |
| Iepakojuma dziļums | 178 mm |
| Iepakojuma augstums | 18 mm |
| Iepakojuma svars | 1,25 kg |