Ražotājs: Lindy
Modelis: 40970
EAN: 4002888409704
Lindy 40970. Maksimālais svars (tilpums): 45 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 81,3 cm (32"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 139,7 cm (55"), Montāžas saskarnes saderība (min): 200 x 200 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 400 x 400 mm. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Lindy 40970 TV-kiinnike 139,7 cm (55") Musta | €38.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 45 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 81,3 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 139,7 cm |
| Uzstādīšanas tips | Siena |
| Piemērots datora monitoram | |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 200 x 200 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 400 x 400 mm |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 200 x 200,300 x 300,400 x 200,400 x 400 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 26 mm |
| Dziļums (max) | 51,5 cm |
| Augstums | 440 mm |
| Svars | 2,23 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Daudzums iepakojumā | 1 pāris(-i) |
| Iepakojuma platums | 540 mm |
| Iepakojuma dziļums | 355 mm |
| Iepakojuma augstums | 185 mm |
| Iepakojuma svars | 2,45 kg |