Ražotājs: Multibrackets
Modelis: 1121
EAN: 7330381911224
Multibrackets 1121. Maksimālais svars (tilpums): 40 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 116,8 cm (46"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 152,4 cm (60"), Montāžas saskarnes saderība (min): 200 x 200 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 600 x 400 mm. Šarnīrsavienojums: -30 - 30°. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
MULTIBRACKETS VESA Tablestand Turn Black Large MAX 600x400 46-60inch 40kg Depending on VESA holes | €126.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 40 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 116,8 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 152,4 cm |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 200 x 200 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 600 x 400 mm |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 200 x 200,300 x 200,300 x 300,400 x 200,400 x 400,500 x 300,600 x 400 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Ergonomika | |
| Šarnīrsavienojums | -30 - 30 ° |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 545 mm |
| Dziļums | 295 mm |
| Augstums | 606,5 mm |
| Svars | 9 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Eiropalete, daudzums | 48 pcs |
| Transportējamās kastes platums | 16,5 cm |
| Transportējamās kastes garums | 77,5 cm |
| Transportējamās kastes augstums | 40 cm |
| Transportējamās kastes svars | 21,1 kg |
| Daudzums transportējamā kastē | 2 pcs |
| Papildus informācija | |
| Montāža | Freestanding |
| Tehniskās detaļas | |
| Instalācijas vieglums | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 383 mm |
| Iepakojuma dziļums | 756 mm |
| Iepakojuma augstums | 75 mm |
| Iepakojuma svars | 10,2 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |