Ražotājs: Multibrackets
Modelis: 4210
EAN: 4250058571694
Multibrackets 4210. Maksimālais svars (tilpums): 25 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 81,3 cm (32"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 127 cm (50"), Montāžas saskarnes saderība (min): 100 x 100 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 400 x 400 mm. Slīpuma leņķis: 0 - 15°, Attālums līdz sienai (min): 3,7 cm, Attālums līdz sienai (max): 22,5 cm. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
MB TILT&TURN II 25KG VESA 100-400 BL | €95.30 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 25 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 81,3 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 127 cm |
| Uzstādīšanas tips | Siena |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 100 x 100 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 400 x 400 mm |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100,200 x 100,200 x 200,300 x 300,400 x 200,400 x 400 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Ergonomika | |
| Noliecami | |
| Slīpuma leņķis | 0 - 15 ° |
| Pagriešanas leņķis | 90 ° |
| Attālums līdz sienai (min) | 3,7 cm |
| Attālums līdz sienai (max) | 22,5 cm |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 488 mm |
| Dziļums (min) | 3,7 cm |
| Dziļums (max) | 22,5 cm |
| Augstums | 273 mm |
| Svars | 3,6 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 360 mm |
| Iepakojuma dziļums | 560 mm |
| Iepakojuma augstums | 330 mm |
| Iepakojuma svars | 3,6 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums transportējamā kastē | 4 pcs |