Ražotājs: Multibrackets
Modelis: 6478
EAN: 7350073736478
Multibrackets 6478. Maksimālais svars (tilpums): 50 kg, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 190,5 cm (75"). Attālums līdz sienai (min): 8,6 cm, Attālums līdz sienai (max): 1,8 cm. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Multibrackets MB-6478 QLED TV Wallmount up to 75" / 50kg | €69.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 50 kg |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 190,5 cm |
| Uzstādīšanas tips | Siena |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Tērauds |
| Ergonomika | |
| Pielāgojams dziļums | |
| Uzlabota kabeļu pārvaldība | |
| Attālums līdz sienai (max) | 1,8 cm |
| Attālums līdz sienai (min) | 8,6 cm |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 520 mm |
| Dziļums (min) | 1,8 cm |
| Dziļums (max) | 8,6 cm |
| Augstums | 86 mm |
| Svars | 3,3 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Eiropalete, daudzums | 72 pcs |
| Transportējamās kastes platums | 25,5 cm |
| Transportējamās kastes garums | 57 cm |
| Transportējamās kastes augstums | 36,5 cm |
| Transportējamās kastes svars | 20,5 kg |
| Daudzums transportējamā kastē | 6 pcs |
| Īpašības | |
| Savienojamie produkti | QN75Q900RBFXZA QN75Q90RAFXZA QN75Q9FNAFXZA QN75Q7FNAFXZA QN75Q9FAMFXZA QN75Q8CAMFXZA QN75Q7FAMFXZA QE55Q90RATXXC |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 255 mm |
| Iepakojuma dziļums | 570 mm |
| Iepakojuma augstums | 365 mm |
| Iepakojuma svars | 3,3 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |