Ražotājs: Neomounts
Modelis: FPMA-W920
EAN: 5054629841846
Neomounts FPMA-W920. Maksimālais svars (tilpums): 10 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 25,4 cm (10"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 76,2 cm (30"), Montāžas saskarnes saderība (min): 75 x 75 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 100 x 100 mm. Slīpuma leņķis: 0 - 180°, Rotācijas leņķis: 270°, Attālums līdz sienai (min): 19 cm, Attālums līdz sienai (max): 46 cm. Produkta krāsa: Sudrabs
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 10 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 25,4 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 76,2 cm |
| Uzstādīšanas tips | Siena |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 75 x 75 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 100 x 100 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Savietojamība | LCD/LED/TFT |
| Ergonomika | |
| Slīpuma leņķis | 0 - 180 ° |
| Šarnīrsavienojuma leņķis | 180 ° |
| Rotācijas leņķis | 270 ° |
| Attālums līdz sienai (min) | 19 cm |
| Attālums līdz sienai (max) | 46 cm |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 510 mm |
| Kastes garums (Master) | 220 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 280 mm |
| Kastes svars (Master) | 12 kg |
| Galvenās kārbas neto svars | 11,1 kg |
| Daudzums Master kastē | 4 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |
| Eiropalete, daudzums | 84 pcs |
| Papildus informācija | |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Montāžas interfeiss | VESA |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 127,5 mm |
| Iepakojuma dziļums | 220 mm |
| Iepakojuma augstums | 280 mm |
| Tehniskās detaļas | |
| Iepakojuma neto svars | 2,77 kg |