Ražotājs: Neomounts
Modelis: NM-W225BLACK
EAN: 5054629993583
Neomounts NM-W225. Maksimālais svars (tilpums): 30 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 25,4 cm (10"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 81,3 cm (32"), Montāžas saskarnes saderība (min): 75 x 75 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 200 x 200 mm. Slīpuma leņķis: 0 - 20°, Rotācijas leņķis: 5°, Attālums līdz sienai (min): 5 cm, Attālums līdz sienai (max): 37 cm. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Stiprinājumi monitoriem NeoMounts - OReol.eu | €41.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 30 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 25,4 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 81,3 cm |
| Uzstādīšanas tips | Siena |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 75 x 75 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 200 x 200 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Ergonomika | |
| Slīpuma leņķis | 0 - 20 ° |
| Šarnīrsavienojuma leņķis | 180 ° |
| Rotācijas leņķis | 5 ° |
| Attālums līdz sienai (max) | 37 cm |
| Attālums līdz sienai (min) | 5 cm |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 490 mm |
| Kastes garums (Master) | 265 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 315 mm |
| Kastes svars (Master) | 19 kg |
| Galvenās kārbas neto svars | 16,8 kg |
| Daudzums Master kastē | 8 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |
| Eiropalete, daudzums | 192 pcs |
| Papildus informācija | |
| Izcelsmes valsts | China |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 228 mm |
| Iepakojuma dziļums | 70 mm |
| Iepakojuma augstums | 239 mm |
| Tehniskās detaļas | |
| Iepakojuma neto svars | 2 kg |