Ražotājs: Newline
Modelis: 61704HM0000HW86
EAN: 0858756005776
Newline HW86. Maksimālais svars (tilpums): 136,4 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 139,7 cm (55"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 2,54 m (100"), Montāžas saskarnes saderība (min): 200 x 200 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 1000 x 600 mm. Augstuma regulēšanas diapazons: 0 - 300 mm. Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 136,4 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 139,7 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 2,54 m |
| Uzstādīšanas tips | Grīda |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 200 x 200 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 1000 x 600 mm |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 200 x 200,1000 x 600 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs, Dzelzs |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulēšanas diapazons | 0 - 300 mm |
| Riteņu skaits | 4 Ritenis (-ņi) |
| Nobloķējami riteņi | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 1260 mm |
| Dziļums (min) | 71,5 cm |
| Augstums | 1700 mm |
| Svars | 55 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Daudzums iepakojumā | 1 pāris(-i) |
| Iepakojuma svars | 63 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |