Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 102 kg |
| Uzstādīšanas tips | Siena |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 868 mm |
| Dziļums (max) | 27,4 cm |
| Augstums | 803 mm |
| Svars | 5,9 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Daudzums iepakojumā | 1 pāris(-i) |
| Iepakojuma platums | 908 mm |
| Iepakojuma dziļums | 143 mm |
| Iepakojuma augstums | 540 mm |
| Iepakojuma svars | 7,8 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |
| Iepakojuma saturs | |
| Montāžas komplekts | |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |