Ražotājs: Peerless
Modelis: SUF660P
EAN: 0735029258377
Peerless SUF660P. Maksimālais svars (tilpums): 68 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 101,6 cm (40"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 2,03 m (80"), Montāžas saskarnes saderība (max): 800 x 400 mm. Attālums līdz sienai (max): 8 mm. Produkta krāsa: Melns
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 68 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 101,6 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 2,03 m |
| Uzstādīšanas tips | Siena |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 800 x 400 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Tērauds |
| Sertifikācija | RoHS, UL |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 900 mm |
| Dziļums (max) | 8 mm |
| Augstums | 554 mm |
| Svars | 3,2 kg |
| Iepakojuma saturs | |
| Manuāls | |
| Montāžas komplekts | |
| Papildus informācija | |
| Krāsa | |
| Ekrāna izmēra saderība | 939,8 - 1651 mm |
| Svars (angļu mērvienībās) | 3,54 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |
| Ergonomika | |
| Attālums līdz sienai (max) | 8 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 941 mm |
| Iepakojuma dziļums | 160 mm |
| Iepakojuma augstums | 60 mm |
| Iepakojuma svars | 3,53 kg |