Ražotājs: TooQ
Modelis: LP1081T-B
EAN: 8433281011977
TooQ LP1081T-B. Maksimālais svars (tilpums): 45 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 94 cm (37"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 2,03 m (80"), Montāžas saskarnes saderība (min): 200 x 200 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 600 x 400 mm. Slīpuma leņķis: -8 - 0°, Attālums līdz sienai (min): 2 cm. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
TooQ LP1081T-B televizora stiprinājums 2,03 m (80") Melns | €13.17 |
|
www.pure-gaming.fr |
TooQ LP1081T-B support pour téléviseur 2,03 m (80") Noir | €14.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 45 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 94 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 2,03 m |
| Uzstādīšanas tips | Siena |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 200 x 200 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 600 x 400 mm |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 200 x 200,300 x 300,300 x 200,400 x 200,400 x 400,400 x 300,600 x 400 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Ergonomika | |
| Slīpuma regulēšana | |
| Slīpuma leņķis | -8 - 0 ° |
| Attālums līdz sienai (min) | 2 cm |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 650 mm |
| Dziļums (min) | 2 cm |
| Augstums | 418 mm |
| Svars | 980 g |
| Iepakojuma saturs | |
| Montāžas komplekts | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Daudzums iepakojumā | 1 pāris(-i) |
| Iepakojuma platums | 655 mm |
| Iepakojuma dziļums | 28 mm |
| Iepakojuma augstums | 175 mm |
| Iepakojuma svars | 1,16 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |