Ražotājs: TooQ
Modelis: LP2142TNL-B
EAN: 8433281007130
TooQ LP2142TNL-B. Maksimālais svars (tilpums): 20 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 33 cm (13"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 106,7 cm (42"), Montāžas saskarnes saderība (min): 75 x 75 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 200 x 200 mm. Slīpuma leņķis: -12 - 5°, Rotācijas leņķis: 180°, Attālums līdz sienai (min): 6 cm, Attālums līdz sienai (max): 36 cm. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
TooQ LP2142TNL-B televizora stiprinājums 106,7 cm (42") Melns | €13.20 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 20 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 33 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 106,7 cm |
| Uzstādīšanas tips | Siena |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 75 x 75 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 200 x 200 mm |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 75 x 75,100 x 100,200 x 100,200 x 200 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Ergonomika | |
| Slīpuma leņķis | -12 - 5 ° |
| Rotācijas leņķis | 180 ° |
| Attālums līdz sienai (min) | 6 cm |
| Attālums līdz sienai (max) | 36 cm |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 212 mm |
| Dziļums | 50 mm |
| Augstums | 220 mm |
| Svars | 1,79 kg |
| Iepakojuma saturs | |
| Montāžas komplekts | |
| Manuāls | |