Ražotājs: TooQ
Modelis: LP4270T-B
EAN: 8433281007178
TooQ LP4270T-B. Maksimālais svars (tilpums): 40 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 94 cm (37"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 177,8 cm (70"), Montāžas saskarnes saderība (min): 600 x 400 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 600 x 400 mm. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
TooQ LP4270T-B televizora stiprinājums 177,8 cm (70") Melns | €13.40 |
|
www.pure-gaming.fr |
TooQ LP4270T-B support pour téléviseur 177,8 cm (70") Noir | €14.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 40 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 94 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 177,8 cm |
| Uzstādīšanas tips | Siena |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 600 x 400 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 600 x 400 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 112 mm |
| Dziļums | 56 mm |
| Augstums | 662 mm |
| Svars | 2,14 kg |
| Iepakojuma saturs | |
| Montāžas komplekts | |
| Manuāls | |