Ražotājs: Tripp Lite
Modelis: DMCS60105XXDD
EAN: 0037332260338
Tripp Lite DMCS60105XXDD. Maksimālais svars (tilpums): 150 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 152,4 cm (60"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 2,67 m (105"), Montāžas saskarnes saderība (min): 200 x 200 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 1000 x 600 mm. Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 150 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 152,4 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 2,67 m |
| Uzstādīšanas tips | Grīda |
| Piemērots datora monitoram | Nē |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 200 x 200 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 1000 x 600 mm |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 200 x 200,300 x 300,300 x 200,400 x 200,400 x 400,400 x 300,600 x 400,800 x 400,800 x 600,900 x 600,1000 x 600 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Tērauds |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 764,5 mm |
| Kastes garums (Master) | 221 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 221 mm |
| Kastes svars (Master) | 49,9 kg |
| Daudzums Master kastē | 1 pcs |
| Galvenās kārbas GTIN (EAN/UPC) | 10037332260335 |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 1173,5 mm |
| Dziļums | 675,6 mm |
| Augstums | 1844 mm |
| Svars | 43,1 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Iepakojuma saturs | |
| Manuāls | Jā |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 787,4 mm |
| Iepakojuma dziļums | 1574,8 mm |
| Iepakojuma augstums | 228,6 mm |
| Iepakojuma svars | 58,1 kg |