Ražotājs: Tripp Lite
Modelis: DWT1327S
EAN: 0037332183576
Tripp Lite DWT1327S. Maksimālais svars (tilpums): 39 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 33 cm (13"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 68,6 cm (27"), Montāžas saskarnes saderība (min): 75 x 75 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 100 x 100 mm. Slīpuma leņķis: -15 - 15°. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
direkt.jacob.de |
Tripp Lite DWT1327S Neige-Wandhalterung für 33,00cm (13") - bis 68,60cm (27") -Fernseher und -Monitore (DWT1327S) | €79.72 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 39 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 33 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 68,6 cm |
| Uzstādīšanas tips | Siena |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 75 x 75 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 100 x 100 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Ergonomika | |
| Slīpuma leņķis | -15 - 15 ° |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 281,9 mm |
| Kastes garums (Master) | 523,2 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 228,6 mm |
| Kastes svars (Master) | 20,4 kg |
| Daudzums Master kastē | 40 pcs |
| Galvenās kārbas GTIN (EAN/UPC) | 10037332183573 |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 196,1 mm |
| Dziļums | 40,6 mm |
| Augstums | 119,9 mm |
| Svars | 410 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 121,9 mm |
| Iepakojuma dziļums | 132,1 mm |
| Iepakojuma augstums | 25,4 mm |
| Iepakojuma svars | 410 g |