Ražotājs: Rowenta
Modelis: HQ7152F0
EAN: 3121040075067
Rowenta AIR FORCE INTENSE. Tips: Elektriskais termoventilators, Svārstību diapazons: 90°, Auklas garums: 1,85 m. Piemērots: Iekštelpas, Novietošanas iespējas: Grīda, Produkta krāsa: Balts, Sudrabs. Piemērots istabām līdz pat: 45 m², Ventilatora trokšļa līmenis (min.): 43 dB. Jauda: 2600 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220-240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 Hz. Platums: 32 mm, Dziļums: 32 mm, Augstums: 43 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Tips | Elektriskais termoventilators |
| Taimeris | Jā |
| Automātiskā izslēgšanās | Jā |
| Automātiskā oscilēšana | Jā |
| Svārstību diapazons | 90 ° |
| Auklas garums | 1,85 m |
| International Protection (IP) code | IP20 |
| Dizains | |
| Piemērots | Iekštelpas |
| Novietošanas iespējas | Grīda |
| Produkta krāsa | Balts, Sudrabs |
| Iebūvēta displeja | Jā |
| Ekrāns | LED |
| Rokturis(i) | Jā |
| Indukcijas gaisma | Jā |
| Darbības rādītāji | |
| Piemērots istabām līdz pat | 45 m² |
| Ventilatora trokšļa līmenis (min.) | 43 dB |
| Regulējams termostats | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 32 mm |
| Dziļums | 32 mm |
| Augstums | 43 mm |
| Svars | 5,5 kg |
| Iepakojuma platums | 345 mm |
| Iepakojuma dziļums | 485 mm |
| Iepakojuma augstums | 363 mm |
| Iepakojuma saturs | |
| Tālvadības pults | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 Hz |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220-240 V |
| Jauda | 2600 W |