Ražotājs: Epson
Modelis: C11CD82401
EAN: 8715946538815
Epson L1800. Krāsa. Maksimālā izšķirtspēja: 5760 x 1440 DPI. Maksimālais ISO A-sērijas papīra izmērs: A3. Drukāšanas ātrums (melns, normāla kvalitāte, A4/US Letter): 15 ppm. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Epson L1800 | €810.00 |
|
oreol.eu |
Струйные принтеры Epson L1800 (C11CD82401) - OReol.eu | €920.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Krāsa | |
| Drukājamās krāsas | Melns, Tirkīzzils, Gaiši Tirkīzzila, Gaiši Fuksīna, Fuksīns, Dzeltens |
| Drukāšanas ātrums | |
| Maksimālā izšķirtspēja | 5760 x 1440 DPI |
| Drukāšanas ātrums (melns, normāla kvalitāte, A4/US Letter) | 15 ppm |
| Drukāšnas ātrums (krāsains, melnraksta kvalitāte, A4/US Letter) | 5,5 ppm |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Bizness |
| Produkta krāsa | Melns |
| Izcelsmes valsts | Indonēzija |
| Papīra padošana | |
| Maksimālais ISO A-sērijas papīra izmērs | A3 |
| Papīra nodalījuma materiālu tipi | Fotopapīrs |
| ISO A-sēriju izmēri (A0...A9) | A3,A4,A6 |
| ISO B-series izmēri (B0...B9) | B5 |
| ISO C-sēriju izmēri (C0...C9) | C4,C6 |
| ISO neapstiprināti drukas materiāla izmēri | Juridisks |
| Aplokšņu izmēri | DL |
| Fotopapīra izmēri | 10x15 " |
| Ieejas un izejas jauda | |
| Kopējas ieejas nodalījumu skaits | 1 |
| Kopējais ieejas daudzums | 100 lapas |
| Kopējā ražība | 50 lapas |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Wi-Fi | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 480 mm |
| Iepakojuma dziļums | 850 mm |
| Iepakojuma augstums | 335 mm |
| Iepakojuma svars | 15,2 kg |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Mac OS X 10.6 Snow Leopard,Mac OS X 10.7 Lion,Mac OS X 10.8 Mountain Lion,Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Savienojamība | |
| USB pieslēgvieta | |
| Standarta interfeisi | USB |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 705 mm |
| Dziļums | 322 mm |
| Augstums | 215 mm |
| Svars | 12,5 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Paletes garums (Apvienotā Karaliste) | 120 cm |
| Paletes platums (Apvienotā Karaliste) | 100 cm |
| Paletes platums | 80 cm |
| Paletes garums | 120 cm |
| Paletes augstums (Apvienotā Karaliste) | 2,23 m |
| Daudzums kārtā | 1 pcs |
| Daudzums palešu slānī (Apvienotā Karaliste) | 2 pcs |
| Daudzums paletē (Apvienotā Karaliste) | 12 pcs |
| Paletes augstums | 2,23 m |
| Daudzums uz paletes | 6 pcs |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |