Ražotājs: HP
Modelis: 3DP65B
EAN: 0192545603720
HP Tango X, Color, Printeris priekš Home and home office, Print, wireless (Copy and Scan using Smart App). Krāsa, Kārtridžu skaits: 2, Noslodzes cikls (maksimums): 500 lappuses mēnesī. Maksimālā izšķirtspēja: 4800 x 1200 DPI. Maksimālais ISO A-sērijas papīra izmērs: A4. Drukāšanas ātrums (melns, normāla kvalitāte, A4/US Letter): 11 ppm. Dupleksā drukāšana. Wi-Fi. Produkta krāsa: Pelēks
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
HP Tango X 110 color wh grau, WiFi | €253.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Krāsa | Jā |
| Noslodzes cikls (maksimums) | 500 lappuses mēnesī |
| Noslodzes cikls (ieteicamais) | 100 - 300 lappuses mēnesī |
| Kārtridžu skaits | 2 |
| Dupleksā drukāšana | Jā |
| Abpusējās drukāšanas režīmi | Manuāls |
| Lapas apraksta valodas | PCL 3 GUI |
| Drukājamās krāsas | Melns, Tirkīzzils, Fuksīns, Dzeltens |
| HP segments | Mājas |
| Drukāšanas ātrums | |
| Maksimālā izšķirtspēja | 4800 x 1200 DPI |
| Melnbaltās drukas izšķirtspēja | 1200 x 1200 DPI |
| Krāsu izšķirtspēja | 4800 x 1200 DPI |
| Drukāšanas ātrums (melns, normāla kvalitāte, A4/US Letter) | 11 ppm |
| Drukāšnas ātrums (krāsains, melnraksta kvalitāte, A4/US Letter) | 19 ppm |
| Drukas ātrums (melns, melraksta kvalitāte, A4/US Letter) | 20 ppm |
| Drukšanas ātrums (krāsains, normāla kvalitāte, A4/US Letter) | 8 ppm |
| Kreisā drukāšanas mala (min.) | 3 mm |
| Labā drukāšanas mala (min.) | 3 mm |
| Apakšējā drukāšanas mala (min.) | 1,27 cm |
| Augšējā drukāšanas mala (min.) | 3 mm |
| Bezrobežu drukāšana | Jā |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Mājas & birojs |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Krāsas nosaukums | Dark gray pearl w/dark gray woven |
| Iebūvēta displeja | Nē |
| Kontroles tips | Pogas |
| Izcelsmes valsts | Taizeme |
| Sertifikācija | FCC Class A |
| Papīra padošana | |
| Maksimālais ISO A-sērijas papīra izmērs | A4 |
| Maksimālais drukas izmērs | 216 x 355 mm |
| Papīra nodalījuma materiālu tipi | Biezs papīrs, Fotopapīrs, Parastais papīrs, Matēts papīrs, Pārstrādāts papīrs, Glancēts papīrs |
| Daudzfunkcionālā nodalījuma papīra veidi | Juridisks, Burts |
| ISO A-sēriju izmēri (A0...A9) | A4, A6 |
| ISO B-series izmēri (B0...B9) | B5 |
| Aplokšņu izmēri | B5, DL |
| Bezrobežu drukas mediju izmēri | 13x18 |
| Pasūtījuma mediju platums | 76 - 216 mm |
| Pasūtījuma mediju garums | 127 - 356 mm |
| Papīra nodalījuma materiālu blīvums | 60 - 300 g/m² |
| Ieejas un izejas jauda | |
| Kopējas ieejas nodalījumu skaits | 1 |
| Kopējais ieejas daudzums | 50 lapas |
| Kopējā ražība | 20 lapas |
| Maksimālais ieejas nodalījumu skaits | 1 |
| Maksimālā ievades ietilpība | 50 lapas |
| Maksimālā izvades ietilpība | 20 lapas |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | Jā |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Mobilās drukas tehnoloģijas | Apple AirPrint, Mopria Print Service |
| Papildus informācija | |
| All In One vairākuzdevumu režīms | Jā |
| Drukāšanas tehnoloģija | Termālās tintes |
| Drukas galviņu skaits | 2 |
| Lietotāju skaits | 3 lietotājs(i) |
| Sistēmas prasības | |
| Ieteicamās sistēmas prasības | Windows 10, 8.1, 8, 7, macOS 10.11 or later |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 8, Windows 11 |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Citas atbalstītās operētājsistēmas | ChromeOS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Kārtridži iekļauti | Jā |
| Iekļautā kārtridža kapacitāte (melns) | 125 lappuses |
| Iekļautā kārtridža kapacitāte (CMY) | 120 lappuses |
| Elektrības vada iekļauts | Jā |
| Iekļautā programmatūra | HP Smart app |
| Iepakojuma platums | 502 mm |
| Iepakojuma dziļums | 269 mm |
| Iepakojuma augstums | 151 mm |
| Iepakojuma svars | 4,59 kg |
| Darbības rādītāji | |
| Iekšējā atmiņa | 256 MB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 256 MB |
| Iebūvētais procesors | Jā |
| Procesora takts frekvence | 360 MHz |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 15 - 80 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 3048 m |
| Ne-operacionālais augstums | 0 - 4572 m |
| Ne-operacionālais relatīvais mitrums (ne-kondesējošs) | 5 - 90 % |
| Ieteicamā mitruma darbības amplitūda | 20 - 80 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 389 mm |
| Dziļums | 246 mm |
| Augstums | 91 mm |
| Svars | 3,4 kg |
| Paletes dimensijas (W x D x H) | 1219,2 x 1016 x 2560 mm |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) | 0,026 kWh/nedēļā |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējīgas tehnoloģijas un materiāli | None |
| Tehniskās detaļas | |
| Kastu skaits kārtā | 6 pcs |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 192545603720 |
| Savienojamība | |
| Standarta interfeisi | Bezvadu LAN |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| HP dinamiskā drošība | Jā |
| HP Instant Ink | Jā |
| HP automātiskā ieslēgšanās/automātiskā izslēgšanās | Jā |
| HP Instant Ink ilgums | 2 mēnesis(i) |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84433210 |
| Paletes svars | 462 g |
| Kārtas uz paletes | 16 pcs |
| Daudzums uz paletes | 96 pcs |