Ražotājs: Ariete
Modelis: ARI-156-BL
EAN: 8003705114951
Ariete 0156/05. Šķēļu skaits: 4 šķēle (-s), Produkta krāsa: Zils, Kontroles tips: Pogas. Jauda: 1600 W. Platums: 319 mm, Dziļums: 205 mm, Augstums: 289 mm. Iepakojuma platums: 365 mm, Iepakojuma dziļums: 263 mm, Iepakojuma augstums: 327 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.alternate.es |
Ariete 0156/05 4 šķēle (-s) 1600 W Zils | €74.91 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Šķēļu skaits | 4 šķēle (-s) |
| Produkta krāsa | Zils |
| Kontroles tips | Pogas |
| Sviestmaižu plaukts | |
| Maināma pamatnes apbrūnināšanas kontrole | |
| Brūnuma līmeņu skaits | 6 |
| Garas ielikšanas spraugas | |
| Slotu skaits | 4 |
| Drupatu paplāte | |
| Maizes pašcentrējošs mehānisms | |
| Automātisks pacelšanas mehānisms | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1600 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 319 mm |
| Dziļums | 205 mm |
| Augstums | 289 mm |
| Svars | 2,2 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 365 mm |
| Iepakojuma dziļums | 263 mm |
| Iepakojuma augstums | 327 mm |