| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Toster Ariete 156/03 Vintage | €82.72 |
|
oreol.eu |
Tosteri Ariete 156/03 Vintage - OReol.eu | €83.00 |
|
m79.lv |
Toster Ariete 156/03 Vintage 10564 (8003705114937) Tosteris | €89.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Šķēļu skaits | 2 šķēle (-s) |
| Produkta krāsa | Bēšs |
| Kontroles tips | Pogas, Rotējošs |
| Maināma pamatnes apbrūnināšanas kontrole | Jā |
| Brūnuma līmeņu skaits | 6 |
| Slotu skaits | 4 |
| Noņemams drupatu trauks | Jā |
| Maizes pašcentrējošs mehānisms | Jā |
| Atkausēšanas funkcija | Jā |
| Atkātotas sildīšanas funkcija | Jā |
| Automātisks pacelšanas mehānisms | Jā |
| Neslīdoša pamatne | Jā |
| Auklas uzglabāšana | Jā |
| Sertifikācija | CE |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1600 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 290 mm |
| Dziļums | 320 mm |
| Augstums | 205 mm |
| Svars | 2,22 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma svars | 3,35 kg |