Ražotājs: Bosch
Modelis: TAT3A001
EAN: 4242002717555
Bosch TAT3A001. Šķēļu skaits: 2 šķēle (-s), Produkta krāsa: Balts. Jauda: 980 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220 - 240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 - 60 Hz. Platums: 430 mm, Dziļums: 105 mm, Augstums: 200 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Šķēļu skaits | 2 šķēle (-s) |
| Produkta krāsa | Balts |
| Ekrāns | |
| Ruļļu turētājs | |
| Automātiskā izslēgšanās | |
| Noņemams drupatu trauks | |
| Apstādināšanas/atcelšanas poga | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 980 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 430 mm |
| Dziļums | 105 mm |
| Augstums | 200 mm |