Ražotājs: Bosch
Modelis: TAT3A011
EAN: 4056352052163
Bosch TAT3A011. Šķēļu skaits: 2 šķēle (-s), Produkta krāsa: Balts, Kontroles tips: Rotējošs. Jauda: 980 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220 - 240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 - 60 Hz. Platums: 310 mm, Dziļums: 160 mm, Augstums: 190 mm. Iepakojuma svars: 1,9 kg
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Tosteris Bosch CompactClass TAT3A011 | €43.25 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Šķēļu skaits | 2 šķēle (-s) |
| Produkta krāsa | Balts |
| Kontroles tips | Rotējošs |
| Maināma pamatnes apbrūnināšanas kontrole | |
| Brūnuma līmeņu skaits | 6 |
| Slotu skaits | 2 |
| Ekrāns | |
| Ruļļu turētājs | |
| Noņemams drupatu trauks | |
| Apstādināšanas/atcelšanas poga | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 980 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 310 mm |
| Dziļums | 160 mm |
| Augstums | 190 mm |
| Svars | 1,46 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma svars | 1,9 kg |