Ražotājs: Bosch
Modelis: TAT3A013
EAN: 4242005206841
Bosch TAT3A013. Šķēļu skaits: 2 šķēle (-s), Produkta krāsa: Melns, Apvalka materiāls: Plastmasa. Jauda: 980 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220-240 V. Platums: 310 mm, Dziļums: 160 mm, Augstums: 190 mm. Iepakojuma platums: 338 mm, Iepakojuma dziļums: 208 mm, Iepakojuma augstums: 220 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Tosteris Bosch CompactClass TAT3A013 | €42.25 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Šķēļu skaits | 2 šķēle (-s) |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Kontroles tips | Rotējošs |
| Maināma pamatnes apbrūnināšanas kontrole | |
| Brūnuma līmeņu skaits | 6 |
| Slotu skaits | 2 |
| Maizes pašcentrējošs mehānisms | |
| Noņemams drupatu trauks | |
| Automātiskā izslēgšanās | |
| Drupatu paplāte | |
| Apstādināšanas/atcelšanas poga | |
| Atkausēšanas funkcija | |
| Atkātotas sildīšanas funkcija | |
| Automātisks pacelšanas mehānisms | |
| Auklas uzglabāšana | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 980 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220-240 V |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 310 mm |
| Dziļums | 160 mm |
| Augstums | 190 mm |
| Svars | 1,44 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 338 mm |
| Iepakojuma dziļums | 208 mm |
| Iepakojuma augstums | 220 mm |
| Iepakojuma svars | 1,9 kg |