Ražotājs: Bosch
Modelis: TAT3A014
EAN: 4057057530215
Bosch TAT3A014. Šķēļu skaits: 2 šķēle (-s), Produkta krāsa: Sarkans, Kontroles tips: Rotējošs. Jauda: 980 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220 - 240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 - 60 Hz. Auklas garums: 1 m, Platums: 310 mm, Dziļums: 160 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Tosteris Bosch CompactClass TAT3A014 | €32.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Šķēļu skaits | 2 šķēle (-s) |
| Produkta krāsa | Sarkans |
| Kontroles tips | Rotējošs |
| Maināma pamatnes apbrūnināšanas kontrole | |
| Brūnuma līmeņu skaits | 6 |
| Automātiskā izslēgšanās | |
| Ruļļu turētājs | |
| Augstas pacelšanas mehānisms | |
| Maizes pašcentrējošs mehānisms | |
| Apstādināšanas/atcelšanas poga | |
| Auklas uzglabāšana | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 980 W |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Svars&dimensijas | |
| Auklas garums | 1 m |
| Platums | 310 mm |
| Dziļums | 160 mm |
| Augstums | 190 mm |
| Svars | 1,46 kg |