Ražotājs: Bosch
Modelis: TAT3P421
EAN: 4242005246854
Bosch TAT3P421. Šķēļu skaits: 2 šķēle (-s), Produkta krāsa: Melns, Balts, Apvalka materiāls: Nerūsējošs tērauds. Jauda: 970 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220 - 240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 - 60 Hz. Platums: 195 mm, Dziļums: 300 mm, Augstums: 170 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
Bosch TAT3P421 | €61.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Šķēļu skaits | 2 šķēle (-s) |
| Produkta krāsa | Melns, Balts |
| Apvalka materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Kontroles tips | Pogas, Rotējošs |
| Sildīšanas plaukts | |
| Vienpusējas grauzdēšanas funkcija | |
| Maināma pamatnes apbrūnināšanas kontrole | |
| Slotu skaits | 2 |
| Taimeris | |
| Automātiskā izslēgšanās | |
| Noņemams drupatu trauks | |
| Atkausēšanas funkcija | |
| Atkātotas sildīšanas funkcija | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 970 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 195 mm |
| Dziļums | 300 mm |
| Augstums | 170 mm |
| Svars | 1,7 kg |