Ražotājs: Bosch
Modelis: TAT3P421DE
EAN: 4242005254156
Bosch TAT3P421DE. Šķēļu skaits: 2 šķēle (-s), Produkta krāsa: Melns, Balts, Apvalka materiāls: Nerūsējošs tērauds. Jauda: 970 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220 - 240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50/60 Hz. Auklas garums: 0,9 m, Platums: 300 mm, Dziļums: 170 mm. Iepakojuma platums: 210 mm, Iepakojuma dziļums: 365 mm, Iepakojuma augstums: 240 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.alternate.es |
Bosch TAT3P421DE tosteris 2 šķēle (-s) 970 W Melns, Balts | €44.49 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Šķēļu skaits | 2 šķēle (-s) |
| Produkta krāsa | Melns, Balts |
| Apvalka materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Kontroles tips | Pogas, Līmenis, Rotējošs |
| Sildīšanas plaukts | |
| Maināma pamatnes apbrūnināšanas kontrole | Nē |
| Garas ielikšanas spraugas | |
| Slotu skaits | 2 |
| Taimeris | |
| Automātiskā izslēgšanās | |
| Siltuma saglabāšanas funkcija | |
| Drupatu paplāte | |
| Noņemams drupatu trauks | |
| Augstas pacelšanas mehānisms | |
| Apstādināšanas/atcelšanas poga | |
| Atkausēšanas funkcija | |
| Atkātotas sildīšanas funkcija | |
| Indukcijas gaisma | |
| Sertifikācija | CE, VDE |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 970 W |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Svars&dimensijas | |
| Auklas garums | 0,9 m |
| Platums | 300 mm |
| Dziļums | 170 mm |
| Augstums | 195 mm |
| Svars | 1,57 kg |
| Slota izmērs (L*W*H) | 135 x 25 x 110 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 210 mm |
| Iepakojuma dziļums | 365 mm |
| Iepakojuma augstums | 240 mm |
| Iepakojuma svars | 2,1 kg |