Ražotājs: Bosch
Modelis: TAT5P420
EAN: 4242005188987
Bosch TAT5P420. Šķēļu skaits: 2 šķēle (-s), Produkta krāsa: Melns, Nerūsējošs tērauds, Apvalka materiāls: Nerūsējošs tērauds. Jauda: 970 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220-240 V. Platums: 300 mm, Dziļums: 170 mm, Augstums: 195 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Bosch TAT5P420 | €69.99 |
|
www.ox.ee |
BOSCH TAT5P420 | €70.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Šķēļu skaits | 2 šķēle (-s) |
| Produkta krāsa | Melns, Nerūsējošs tērauds |
| Apvalka materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Vienpusējas grauzdēšanas funkcija | |
| Elektroniska brūnuma pakāpes kontrole | |
| Garas ielikšanas spraugas | |
| Slotu skaits | 2 |
| Taimeris | |
| Apstādināšanas/atcelšanas poga | |
| Atkausēšanas funkcija | |
| Atkātotas sildīšanas funkcija | |
| Auklas uzglabāšana | |
| Noņemams drupatu trauks | |
| Maizes pašcentrējošs mehānisms | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 970 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220-240 V |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 300 mm |
| Dziļums | 170 mm |
| Augstums | 195 mm |
| Svars | 1,35 kg |