Ražotājs: Bosch
Modelis: TAT5P425
EAN: 4242005188994
Bosch TAT5P425. Šķēļu skaits: 2 šķēle (-s), Produkta krāsa: Melns, Kontroles tips: Līmenis, Rotējošs. Jauda: 970 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220 - 240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50/60 Hz. Auklas garums: 0,9 m, Platums: 300 mm, Dziļums: 170 mm. Iepakojuma platums: 206 mm, Iepakojuma dziļums: 342 mm, Iepakojuma augstums: 220 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
Bosch TAT5P425 | €89.00 |
|
www.tet.lv |
Tosteris Bosch DesignLine TAT5P425 | €99.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Šķēļu skaits | 2 šķēle (-s) |
| Produkta krāsa | Melns |
| Kontroles tips | Līmenis, Rotējošs |
| Maināma pamatnes apbrūnināšanas kontrole | |
| Garas ielikšanas spraugas | |
| Slotu skaits | 2 |
| Noņemams drupatu trauks | |
| Automātiskā izslēgšanās | |
| Augstas pacelšanas mehānisms | |
| Maizes pašcentrējošs mehānisms | |
| Atkausēšanas funkcija | |
| Atkātotas sildīšanas funkcija | |
| Auklas uzglabāšana | |
| Sertifikācija | CE, EAC-Eurasian, Morocco, Ukraine, VDE |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 970 W |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Svars&dimensijas | |
| Auklas garums | 0,9 m |
| Platums | 300 mm |
| Dziļums | 170 mm |
| Augstums | 195 mm |
| Svars | 1,35 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 206 mm |
| Iepakojuma dziļums | 342 mm |
| Iepakojuma augstums | 220 mm |
| Iepakojuma svars | 1,5 kg |