Ražotājs: Bosch
Modelis: TAT6A113
EAN: 4242002879505
Bosch TAT6A113. Produkta krāsa: Melns, Apvalka materiāls: Plastmasa, Sertifikācija: CE, EAC-Eurasian, UA, VDE. Jauda: 1090 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220-240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 - 60 Hz. Auklas garums: 0,9 m, Platums: 188 mm, Dziļums: 307 mm. Daudzums uz paletes: 60 pcs, Daudzums Master kastē: 4 pcs, Daudzums transportējamā kastē: 1 pcs. Iepakojuma platums: 450 mm, Iepakojuma dziļums: 353 mm, Iepakojuma augstums: 425 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Tosteris Bosch ComfortLine TAT6A113 | €47.25 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1090 W |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220-240 V |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Sviestmaižu plaukts | |
| Sildīšanas plaukts | |
| Maināma pamatnes apbrūnināšanas kontrole | |
| Elektroniska brūnuma pakāpes kontrole | |
| Slotu skaits | 2 |
| Noņemams drupatu trauks | |
| Augstas pacelšanas mehānisms | |
| Maizes pašcentrējošs mehānisms | |
| Apstādināšanas/atcelšanas poga | |
| Atkausēšanas funkcija | |
| Indukcijas gaisma | |
| Sertifikācija | CE, EAC-Eurasian, UA, VDE |
| Svars&dimensijas | |
| Auklas garums | 0,9 m |
| Platums | 188 mm |
| Dziļums | 307 mm |
| Augstums | 170 mm |
| Slota izmērs (L*W*H) | 175 x 80 x 120 mm |
| Svars | 2,1 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 450 mm |
| Iepakojuma dziļums | 353 mm |
| Iepakojuma augstums | 425 mm |
| Iepakojuma svars | 2,3 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums uz paletes | 60 pcs |
| Daudzums Master kastē | 4 pcs |
| Daudzums transportējamā kastē | 1 pcs |