Ražotājs: Bosch
Modelis: TAT6A511
EAN: 4242005369799
Bosch TAT6A511. Šķēļu skaits: 2 šķēle (-s), Produkta krāsa: Balts. Jauda: 800 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220 - 240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 - 60 Hz. Auklas garums: 1 m, Platums: 190 mm, Dziļums: 310 mm. Iepakojuma platums: 220 mm, Iepakojuma dziļums: 345 mm, Iepakojuma augstums: 210 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Tosteri Zuma Line Bosch TAT6A511 white 800 W 2 tosty ruszt - OReol.eu | €47.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Šķēļu skaits | 2 šķēle (-s) |
| Produkta krāsa | Balts |
| Elektroniska brūnuma pakāpes kontrole | |
| Slotu skaits | 2 |
| Automātiskā izslēgšanās | |
| Noņemams drupatu trauks | |
| Augstas pacelšanas mehānisms | |
| Atkausēšanas funkcija | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 800 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Svars&dimensijas | |
| Auklas garums | 1 m |
| Platums | 190 mm |
| Dziļums | 310 mm |
| Augstums | 160 mm |
| Svars | 1,3 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 220 mm |
| Iepakojuma dziļums | 345 mm |
| Iepakojuma augstums | 210 mm |
| Iepakojuma svars | 1,8 kg |