Ražotājs: Bosch
Modelis: TAT6A513
EAN: 4242005369782
Bosch TAT6A513. Šķēļu skaits: 2 šķēle (-s), Produkta krāsa: Melns, Nerūsējošs tērauds. Jauda: 800 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220 - 240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 - 60 Hz. Auklas garums: 0,1 m, Platums: 310 mm, Dziļums: 160 mm. Iepakojuma platums: 206 mm, Iepakojuma dziļums: 342 mm, Iepakojuma augstums: 220 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Тостеры Bosch TAT6A513 black - OReol.eu | €45.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Šķēļu skaits | 2 šķēle (-s) |
| Produkta krāsa | Melns, Nerūsējošs tērauds |
| Sildīšanas plaukts | |
| Elektroniska brūnuma pakāpes kontrole | |
| Slotu skaits | 2 |
| Noņemams drupatu trauks | |
| Augstas pacelšanas mehānisms | |
| Atkausēšanas funkcija | |
| Atkātotas sildīšanas funkcija | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 800 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Svars&dimensijas | |
| Auklas garums | 0,1 m |
| Platums | 310 mm |
| Dziļums | 160 mm |
| Augstums | 190 mm |
| Svars | 1,3 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 206 mm |
| Iepakojuma dziļums | 342 mm |
| Iepakojuma augstums | 220 mm |
| Iepakojuma svars | 1,9 kg |