Ražotājs: Bosch
Modelis: TAT7S45
EAN: 4242005087396
Bosch TAT7S45. Šķēļu skaits: 4 šķēle (-s), Produkta krāsa: Melns, Nerūsējošs tērauds, Apvalka materiāls: Nerūsējošs tērauds. Jauda: 1800 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220-240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 - 60 Hz. Auklas garums: 0,9 m, Platums: 184 mm, Dziļums: 280 mm. Oriģinālās kastes platums: 452 mm, Kastes garums (Master): 345 mm, Oriģinālās kastes augstums: 665 mm. Iepakojuma platums: 213 mm, Iepakojuma dziļums: 325 mm, Iepakojuma augstums: 325 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.alternate.de |
Bosch TAT7S45 tosteris 4 šķēle (-s) 1800 W Melns, Nerūsējošs tērauds | €83.99 |
|
hiq24.de |
Bosch Bosc Toaster TAT7S45 gy/bk grau/schwarz | €95.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Šķēļu skaits | 4 šķēle (-s) |
| Produkta krāsa | Melns, Nerūsējošs tērauds |
| Apvalka materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Kontroles tips | Pogas, Rotējošs |
| Maināma pamatnes apbrūnināšanas kontrole | |
| Elektroniska brūnuma pakāpes kontrole | |
| Garas ielikšanas spraugas | |
| Slotu skaits | 4 |
| Taimeris | |
| Drupatu paplāte | |
| Automātiskā izslēgšanās | |
| Indukcijas gaisma | |
| Atkātotas sildīšanas funkcija | |
| Atkausēšanas funkcija | |
| Auklas uzglabāšana | |
| Apstādināšanas/atcelšanas poga | |
| Maizes pašcentrējošs mehānisms | |
| Noņemams drupatu trauks | |
| Sertifikācija | CE, EAC, UA, VDE |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1800 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220-240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Svars&dimensijas | |
| Auklas garums | 0,9 m |
| Platums | 184 mm |
| Dziļums | 280 mm |
| Augstums | 276 mm |
| Slota izmērs (L*W*H) | 35 x 140 x 125 mm |
| Svars | 2,6 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 213 mm |
| Iepakojuma dziļums | 325 mm |
| Iepakojuma augstums | 325 mm |
| Iepakojuma svars | 3,2 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 452 mm |
| Kastes garums (Master) | 345 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 665 mm |
| Daudzums Master kastē | 4 pcs |
| Daudzums transportējamā kastē | 48 pcs |