Ražotājs: Bosch
Modelis: TAT8614P
EAN: 4242005357796
Bosch TAT8614P. Šķēļu skaits: 2 šķēle (-s), Produkta krāsa: Sarkans, Tērauds, Apvalka materiāls: Plastmasa, Nerūsējošs tērauds. Jauda: 860 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220 - 240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 - 60 Hz. Auklas garums: 1,1 m, Platums: 184 mm, Dziļums: 170 mm. Iepakojuma platums: 242 mm, Iepakojuma dziļums: 227 mm, Iepakojuma augstums: 357 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Šķēļu skaits | 2 šķēle (-s) |
| Produkta krāsa | Sarkans, Tērauds |
| Apvalka materiāls | Plastmasa, Nerūsējošs tērauds |
| Kontroles tips | Pogas |
| Maināma pamatnes apbrūnināšanas kontrole | |
| Brūnuma līmeņu skaits | 9 |
| Elektroniska brūnuma pakāpes kontrole | |
| Slotu skaits | 2 |
| Atmiņas funkcijas | Jā |
| Siltuma saglabāšanas funkcija | |
| Iebūvēta displeja | |
| Augstas pacelšanas mehānisms | |
| Atkausēšanas funkcija | |
| Atkātotas sildīšanas funkcija | |
| Sertifikācija | CE, VDE |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 860 W |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Svars&dimensijas | |
| Auklas garums | 1,1 m |
| Platums | 184 mm |
| Dziļums | 170 mm |
| Augstums | 313 mm |
| Svars | 2 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 242 mm |
| Iepakojuma dziļums | 227 mm |
| Iepakojuma augstums | 357 mm |
| Iepakojuma svars | 2,7 kg |