Ražotājs: Bosch
Modelis: B074QKS16Y
EAN: 4242002994512
Bosch TAT8619. Šķēļu skaits: 2 šķēle (-s), Apvalka materiāls: Plastmasa, Nerūsējošs tērauds. Jauda: 860 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220 - 240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 - 60 Hz. Auklas garums: 227 m, Platums: 357 mm, Dziļums: 245 mm. Paletes platums: 17 cm, Paletes garums: 12 cm, Paletes augstums: 8 cm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Bosch Bosc Toaster TAT8619 li | €67.91 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Šķēļu skaits | 2 šķēle (-s) |
| Apvalka materiāls | Plastmasa, Nerūsējošs tērauds |
| Maināma pamatnes apbrūnināšanas kontrole | |
| Slotu skaits | 2 |
| Iebūvēta displeja | |
| Atkausēšanas funkcija | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 860 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Svars&dimensijas | |
| Auklas garums | 227 m |
| Platums | 357 mm |
| Dziļums | 245 mm |
| Svars | 2,4 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Paletes platums | 17 cm |
| Paletes garums | 12 cm |
| Paletes augstums | 8 cm |