Ražotājs: Bourgini
Modelis: 14.8001.00.00
EAN: 8719979270766
Bourgini RETRO. Šķēļu skaits: 2 šķēle (-s), Produkta krāsa: Melns, Apvalka materiāls: Nerūsējošs tērauds. Jauda: 815 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 240 V. Platums: 320 mm, Dziļums: 225 mm, Augstums: 200 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Bourgini RETRO 2 šķēle (-s) 815 W Melns | €54.20 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Šķēļu skaits | 2 šķēle (-s) |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Kontroles tips | Pogas |
| Maināma pamatnes apbrūnināšanas kontrole | |
| Brūnuma līmeņu skaits | 6 |
| Elektroniska brūnuma pakāpes kontrole | |
| Īpaši plata atvere | |
| Slotu skaits | 2 |
| Noņemams drupatu trauks | |
| Augstas pacelšanas mehānisms | |
| Siltuma saglabāšanas funkcija | |
| Apstādināšanas/atcelšanas poga | |
| Atkausēšanas funkcija | |
| Atkātotas sildīšanas funkcija | |
| Indukcijas gaisma | |
| Automātiskā izslēgšanās | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 815 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 240 V |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 320 mm |
| Dziļums | 225 mm |
| Augstums | 200 mm |
| Slota platums | 3,8 cm |