Ražotājs: Gastroback
Modelis: 42396
EAN: 4016432423962
Gastroback Design Digital 4S. Šķēļu skaits: 4 šķēle (-s), Produkta krāsa: Nerūsējošs tērauds, Kontroles tips: Pogas. Jauda: 1900 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220 - 240 V. Auklas garums: 0,75 m, Platums: 290 mm, Dziļums: 300 mm
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Šķēļu skaits | 4 šķēle (-s) |
| Produkta krāsa | Nerūsējošs tērauds |
| Kontroles tips | Pogas |
| Sildīšanas plaukts | |
| Maināma pamatnes apbrūnināšanas kontrole | |
| Brūnuma līmeņu skaits | 7 |
| Īpaši plata atvere | |
| Slotu skaits | 4 |
| Taimeris | |
| Ekrāns | LCD |
| Augstas pacelšanas mehānisms | |
| Automātiskā izslēgšanās | |
| Iebūvēta displeja | |
| Ruļļu turētājs | |
| Apstādināšanas/atcelšanas poga | |
| Atkausēšanas funkcija | |
| Atkātotas sildīšanas funkcija | |
| Sertifikācija | CE |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1900 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Svars&dimensijas | |
| Auklas garums | 0,75 m |
| Platums | 290 mm |
| Dziļums | 300 mm |
| Augstums | 235 mm |
| Slota platums | 12,5 cm |
| Slota dziļums | 7,5 cm |
| Svars | 2,3 kg |