Ražotājs: Princess
Modelis: 01.142355.01.001
EAN: 8713016057884
Princess 142355. Šķēļu skaits: 4 šķēle (-s), Produkta krāsa: Sudrabs, Apvalka materiāls: Nerūsējošs tērauds. Jauda: 1750 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220 - 240 V. Platums: 276 mm, Dziļums: 300 mm, Augstums: 180 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.gangaelectronica.es |
Comprar Tostadora Princess 4 Rebanadas 1750W - Gris -Ganga Electrónica | €66.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Šķēļu skaits | 4 šķēle (-s) |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Apvalka materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Kontroles tips | Pogas, Rotējošs |
| Sviestmaižu plaukts | |
| Sildīšanas plaukts | |
| Maināma pamatnes apbrūnināšanas kontrole | |
| Brūnuma līmeņu skaits | 6 |
| Garas ielikšanas spraugas | |
| Slotu skaits | 2 |
| Automātiskā izslēgšanās | |
| Augstas pacelšanas mehānisms | |
| Maizes pašcentrējošs mehānisms | |
| Apstādināšanas/atcelšanas poga | |
| Atkausēšanas funkcija | |
| Automātisks pacelšanas mehānisms | |
| Auklas uzglabāšana | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1750 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 276 mm |
| Dziļums | 300 mm |
| Augstums | 180 mm |