Ražotājs: Princess
Modelis: 01.142402.01.001
EAN: 8712836961029
Princess 142402. Šķēļu skaits: 4 šķēle (-s), Produkta krāsa: Nerūsējošs tērauds, Kontroles tips: Pogas, Rotējošs. Jauda: 1400 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 230 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 - 60 Hz. Auklas garums: 0,75 m
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Princess 142402 4 šķēle (-s) 1400 W Nerūsējošs tērauds | €47.86 |
|
www.gangaelectronica.es |
Tostador Princess 142402/ 1400W/ Acero Inoxidable | €48.75 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Šķēļu skaits | 4 šķēle (-s) |
| Produkta krāsa | Nerūsējošs tērauds |
| Kontroles tips | Pogas, Rotējošs |
| Sildīšanas plaukts | |
| Maināma pamatnes apbrūnināšanas kontrole | |
| Brūnuma līmeņu skaits | 7 |
| Garas ielikšanas spraugas | |
| Slotu skaits | 2 |
| Siltuma saglabāšanas funkcija | |
| Trauksmei gatavs | |
| Noņemams drupatu trauks | |
| Apstādināšanas/atcelšanas poga | |
| Atkausēšanas funkcija | |
| Atkātotas sildīšanas funkcija | |
| Indukcijas gaisma | |
| Neslīdoša pamatne | |
| Auklas uzglabāšana | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1400 W |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 230 V |
| Kontakdakšas veids | Type F (CEE 7/4) |
| Svars&dimensijas | |
| Auklas garums | 0,75 m |