Ražotājs: Tefal
Modelis: TT533811
EAN: 3045387243166
Tefal Incluedo TT533811. Šķēļu skaits: 2 šķēle (-s), Produkta krāsa: Melns, Izcelsmes valsts: Ķīna. Jauda: 850 W, Maksimālā ieejas jauda: 850 W, Enerģija patēriņš: 850 W. Platums: 171,4 mm, Dziļums: 272,7 mm, Augstums: 188 mm. Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (20 pēdas): 2040 pcs, Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (40 pēdas): 4200 pcs, Paletes platums: 76,6 cm. Iepakojuma platums: 182 mm, Iepakojuma dziļums: 322 mm, Iepakojuma augstums: 202 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
Tefal Includeo TT5338 - Broodrooster | €40.28 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Šķēļu skaits | 2 šķēle (-s) |
| Produkta krāsa | Melns |
| Sildīšanas plaukts | |
| Maināma pamatnes apbrūnināšanas kontrole | |
| Brūnuma līmeņu skaits | 7 |
| Elektroniska brūnuma pakāpes kontrole | |
| Garas ielikšanas spraugas | |
| Slotu skaits | 2 |
| Indukcijas gaisma | |
| Siltuma saglabāšanas funkcija | |
| Auklas uzglabāšana | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Noņemams drupatu trauks | |
| Atkātotas sildīšanas funkcija | |
| Atkausēšanas funkcija | |
| Apstādināšanas/atcelšanas poga | |
| Maizes pašcentrējošs mehānisms | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 850 W |
| Enerģija patēriņš | 850 W |
| Maksimālā ieejas jauda | 850 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 171,4 mm |
| Dziļums | 272,7 mm |
| Augstums | 188 mm |
| Svars | 1,27 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (20 pēdas) | 2040 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (40 pēdas) | 4200 pcs |
| Paletes platums | 76,6 cm |
| Paletes garums | 114,9 cm |
| Paletes augstums | 100,8 cm |
| Paletes svars | 86,5 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 182 mm |
| Iepakojuma dziļums | 322 mm |
| Iepakojuma augstums | 202 mm |
| Iepakojuma svars | 1,86 kg |