Ražotājs: Tefal
Modelis: TL302110
EAN: 3045386381494
Tefal TL302110. Šķēļu skaits: 1 šķēle (-s), Produkta krāsa: Balts. Jauda: 850 W. Platums: 365 mm, Dziļums: 115 mm, Augstums: 188 mm. Paletes platums: 80 cm, Paletes garums: 120 cm, Paletes augstums: 125,4 cm. Iepakojuma platums: 394 mm, Iepakojuma dziļums: 118 mm, Iepakojuma augstums: 198 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.topbiz.fr |
Tefal TL302110 grille-pain 7 1 part(s) 850 W Blanc | €41.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Šķēļu skaits | 1 šķēle (-s) |
| Produkta krāsa | Balts |
| Maināma pamatnes apbrūnināšanas kontrole | |
| Brūnuma līmeņu skaits | 7 |
| Slotu skaits | 1 |
| Mainīgs atveres platums | |
| Siltuma saglabāšanas funkcija | |
| Drupatu paplāte | |
| Indukcijas gaisma | |
| Noņemams drupatu trauks | |
| Augstas pacelšanas mehānisms | |
| Maizes pašcentrējošs mehānisms | |
| Atkausēšanas funkcija | |
| Atkātotas sildīšanas funkcija | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 850 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 365 mm |
| Dziļums | 115 mm |
| Augstums | 188 mm |
| Svars | 1,21 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 394 mm |
| Iepakojuma dziļums | 118 mm |
| Iepakojuma augstums | 198 mm |
| Iepakojuma svars | 1,68 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Paletes platums | 80 cm |
| Paletes garums | 120 cm |
| Paletes augstums | 125,4 cm |
| Paletes svars | 172,5 kg |
| Kārtas uz paletes | 5 pcs |
| Daudzums kārtā | 18 pcs |
| Daudzums uz paletes | 90 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 408 mm |
| Kastes garums (Master) | 372 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 224 mm |
| Kastes svars (Master) | 5,05 kg |