Ražotājs: Tefal
Modelis: TT640810
EAN: 3045386381777
Tefal TT640810. Šķēļu skaits: 2 šķēle (-s), Produkta krāsa: Melns, Kontroles tips: Ar pieskārienu. Jauda: 850 W. Platums: 167 mm, Dziļums: 240 mm, Augstums: 190 mm. Iepakojuma platums: 182 mm, Iepakojuma dziļums: 310 mm, Iepakojuma augstums: 196 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
arvutitark.ee |
Tefal TT640810 tosteris 7 2 šķēle (-s) 850 W Melns | €54.80 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Šķēļu skaits | 2 šķēle (-s) |
| Produkta krāsa | Melns |
| Kontroles tips | Ar pieskārienu |
| Sildīšanas plaukts | Nē |
| Maināma pamatnes apbrūnināšanas kontrole | Jā |
| Brūnuma līmeņu skaits | 7 |
| Elektroniska brūnuma pakāpes kontrole | Jā |
| Garas ielikšanas spraugas | Nē |
| Slotu skaits | 2 |
| Mainīgs atveres platums | Jā |
| Taimeris | Jā |
| Atkausēšanas funkcija | Jā |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Noņemams drupatu trauks | Jā |
| Augstas pacelšanas mehānisms | Jā |
| Apstādināšanas/atcelšanas poga | Jā |
| Atkātotas sildīšanas funkcija | Jā |
| Indukcijas gaisma | Jā |
| Iebūvēta displeja | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 850 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 167 mm |
| Dziļums | 240 mm |
| Augstums | 190 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 182 mm |
| Iepakojuma dziļums | 310 mm |
| Iepakojuma augstums | 196 mm |
| Iepakojuma svars | 1,9 kg |