Ražotājs: Tefal
Modelis: TT770811
EAN: 3045385783572
Tefal TT770811. Šķēļu skaits: 4 šķēle (-s), Produkta krāsa: Melns, Nerūsējošs tērauds, Apvalka materiāls: Nerūsējošs tērauds. Jauda: 1700 W. Platums: 322 mm, Augstums: 225 mm, Svars: 2637 kg. Iepakojuma platums: 314 mm, Iepakojuma dziļums: 360 mm, Iepakojuma augstums: 262 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.topbiz.fr |
Tefal TT7708 7 4 part(s) 1700 W Noir, Acier inoxydable | €100.98 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Šķēļu skaits | 4 šķēle (-s) |
| Produkta krāsa | Melns, Nerūsējošs tērauds |
| Apvalka materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Kontroles tips | Rotējošs |
| Maināma pamatnes apbrūnināšanas kontrole | -, Y |
| Brūnuma līmeņu skaits | 7 |
| Slotu skaits | 4 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Noņemams drupatu trauks | |
| Augstas pacelšanas mehānisms | |
| Maizes pašcentrējošs mehānisms | |
| Apstādināšanas/atcelšanas poga | |
| Atkausēšanas funkcija | |
| Atkātotas sildīšanas funkcija | |
| Indukcijas gaisma | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1700 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 322 mm |
| Augstums | 225 mm |
| Svars | 2637 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 314 mm |
| Iepakojuma dziļums | 360 mm |
| Iepakojuma augstums | 262 mm |
| Iepakojuma svars | 3,84 kg |