Ražotājs: Tristar
Modelis: BR-1009
EAN: 8713016010094
Tristar BR-1009. Šķēļu skaits: 2 šķēle (-s), Produkta krāsa: Balts, Kontroles tips: Rotējošs. Jauda: 650 W. Svars: 840 g. Daudzums uz paletes: 144 pcs. Iepakojuma platums: 140 mm, Iepakojuma dziļums: 185 mm, Iepakojuma augstums: 270 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Šķēļu skaits | 2 šķēle (-s) |
| Produkta krāsa | Balts |
| Kontroles tips | Rotējošs |
| Sviestmaižu plaukts | |
| Sildīšanas plaukts | |
| Maināma pamatnes apbrūnināšanas kontrole | |
| Brūnuma līmeņu skaits | 6 |
| Slotu skaits | 2 |
| Automātiskā izslēgšanās | |
| Apstādināšanas/atcelšanas poga | |
| Automātisks pacelšanas mehānisms | |
| Neslīdoša pamatne | |
| Auklas uzglabāšana | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 650 W |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 840 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 140 mm |
| Iepakojuma dziļums | 185 mm |
| Iepakojuma augstums | 270 mm |
| Iepakojuma svars | 1,08 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums uz paletes | 144 pcs |