Ražotājs: Tristar
Modelis: BR-1025
EAN: 8713016015020
Tristar BR-1025. Šķēļu skaits: 2 šķēle (-s), Produkta krāsa: Melns, Apvalka materiāls: Plastmasa. Jauda: 800 W. Svars: 980 g. Daudzums uz paletes: 120 pcs. Iepakojuma platums: 178 mm, Iepakojuma dziļums: 296 mm, Iepakojuma augstums: 178 mm
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Šķēļu skaits | 2 šķēle (-s) |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Kontroles tips | Pogas, Rotējošs |
| Sviestmaižu plaukts | Jā |
| Sildīšanas plaukts | Jā |
| Maināma pamatnes apbrūnināšanas kontrole | Jā |
| Brūnuma līmeņu skaits | 6 |
| Slotu skaits | 2 |
| Automātiskā izslēgšanās | Jā |
| Noņemams drupatu trauks | Jā |
| Apstādināšanas/atcelšanas poga | Jā |
| Automātisks pacelšanas mehānisms | Jā |
| Neslīdoša pamatne | Jā |
| Auklas uzglabāšana | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 800 W |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 980 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 178 mm |
| Iepakojuma dziļums | 296 mm |
| Iepakojuma augstums | 178 mm |
| Iepakojuma svars | 1,25 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums uz paletes | 120 pcs |