Ražotājs: Tristar
Modelis: BR-1056
EAN: 8712836986855
Tristar BR-1056. Šķēļu skaits: 2 šķēle (-s), Produkta krāsa: Balts, Apvalka materiāls: Plastmasa. Jauda: 900 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 230 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50/60 Hz. Auklas garums: 0,75 m
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Tristar BR-1056 tosteris 7 2 šķēle (-s) 900 W Balts | €26.21 |
|
www.gangaelectronica.es |
Tostador Tristar BR-1056/ 900W/ Blanco | €26.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Šķēļu skaits | 2 šķēle (-s) |
| Produkta krāsa | Balts |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Kontroles tips | Pogas, Rotējošs |
| Maināma pamatnes apbrūnināšanas kontrole | Jā |
| Brūnuma līmeņu skaits | 7 |
| Elektroniska brūnuma pakāpes kontrole | Jā |
| Garas ielikšanas spraugas | Jā |
| Slotu skaits | 1 |
| Automātiskā izslēgšanās | Jā |
| Siltuma saglabāšanas funkcija | Nē |
| Nesakarstošs rokturis | Jā |
| Sildelementu skaits | 2 |
| Noņemams drupatu trauks | Jā |
| Augstas pacelšanas mehānisms | Jā |
| Maizes pašcentrējošs mehānisms | Jā |
| Apstādināšanas/atcelšanas poga | Jā |
| Atkausēšanas funkcija | Jā |
| Atkātotas sildīšanas funkcija | Jā |
| Indukcijas gaisma | Jā |
| Neslīdoša pamatne | Jā |
| Auklas uzglabāšana | Jā |
| Drupatu paplāte | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 900 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 230 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Kontakdakšas veids | Tips F |
| Svars&dimensijas | |
| Auklas garums | 0,75 m |