Ražotājs: Tristar
Modelis: BR-2400
EAN: 8713016038722
Tristar BR-2400. Produkta krāsa: Nerūsējošs tērauds, Balts, Apvalka materiāls: Plastmasa, Nerūsējošs tērauds, Kontroles tips: Rotējošs. Jauda: 400 W. Cepamās veidnes izmēri: 232 x 200 mm, Svars: 948 g. Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (20 pēdas): 2760 pcs, Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (40 pēdas): 5520 pcs, Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (40 pēdas, HC): 6576 pcs. Iepakojuma platums: 380 mm, Iepakojuma dziļums: 92 mm, Iepakojuma augstums: 260 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 400 W |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Nerūsējošs tērauds, Balts |
| Apvalka materiāls | Plastmasa, Nerūsējošs tērauds |
| Kontroles tips | Rotējošs |
| Sviestmaižu plaukts | Jā |
| Taimeris | Jā |
| Indukcijas gaisma | Jā |
| Noņemams drupatu trauks | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 948 g |
| Cepamās veidnes izmēri | 232 x 200 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (20 pēdas) | 2760 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (40 pēdas) | 5520 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (40 pēdas, HC) | 6576 pcs |
| Kastes uz paletes | 24 pcs |
| Kastu skaits kārtā | 6 pcs |
| Kārtas uz paletes | 4 pcs |
| Daudzums kārtā | 36 pcs |
| Daudzums uz paletes | 144 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 272 mm |
| Kastes garums (Master) | 392 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 580 mm |
| Kastes svars (Master) | 7,83 kg |
| Daudzums Master kastē | 6 pcs |
| Galvenās kārbas GTIN (EAN/UPC) | 8713016038739 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 380 mm |
| Iepakojuma dziļums | 92 mm |
| Iepakojuma augstums | 260 mm |
| Iepakojuma svars | 1,19 kg |