Ražotājs: WMF
Modelis: 04.1412.0011
EAN: 4211129130806
WMF 04.1412.0011. Šķēļu skaits: 2 šķēle (-s), Produkta krāsa: Nerūsējošs tērauds, Apvalka materiāls: Nerūsējošs tērauds. Jauda: 900 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220-240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50/60 Hz. Auklas garums: 1 m, Platums: 366 mm, Dziļums: 110 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
WMF KITCHENminis - Broodrooster XXL | €81.37 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Šķēļu skaits | 2 šķēle (-s) |
| Produkta krāsa | Nerūsējošs tērauds |
| Apvalka materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Maināma pamatnes apbrūnināšanas kontrole | |
| Brūnuma līmeņu skaits | 7 |
| Elektroniska brūnuma pakāpes kontrole | |
| Garas ielikšanas spraugas | |
| Slotu skaits | 1 |
| Drupatu paplāte | |
| Ruļļu turētājs | |
| Aukstās sienas novietojums | |
| Noņemams drupatu trauks | |
| Maizes pašcentrējošs mehānisms | |
| Apstādināšanas/atcelšanas poga | |
| Atkausēšanas funkcija | |
| Atkātotas sildīšanas funkcija | |
| Sertifikācija | CE |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 900 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220-240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Svars&dimensijas | |
| Auklas garums | 1 m |
| Platums | 366 mm |
| Dziļums | 110 mm |
| Augstums | 156 mm |
| Iepakojuma saturs | |
| Manuāls | |