Ražotājs: WMF
Modelis: 04.1414.0011
EAN: 4211129132817
WMF Lono 04.1414.0011. Šķēļu skaits: 2 šķēle (-s), Produkta krāsa: Nerūsējošs tērauds, Apvalka materiāls: Nerūsējošs tērauds. Platums: 350 mm, Dziļums: 156 mm, Augstums: 220 mm. Iepakojuma platums: 200 mm, Iepakojuma dziļums: 400 mm, Iepakojuma augstums: 323 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Šķēļu skaits | 2 šķēle (-s) |
| Produkta krāsa | Nerūsējošs tērauds |
| Apvalka materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Kontroles tips | Pogas |
| Maināma pamatnes apbrūnināšanas kontrole | |
| Brūnuma līmeņu skaits | 7 |
| Slotu skaits | 1 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Noņemams drupatu trauks | |
| Maizes pašcentrējošs mehānisms | |
| Apstādināšanas/atcelšanas poga | |
| Atkausēšanas funkcija | |
| Atkātotas sildīšanas funkcija | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 350 mm |
| Dziļums | 156 mm |
| Augstums | 220 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 200 mm |
| Iepakojuma dziļums | 400 mm |
| Iepakojuma augstums | 323 mm |
| Iepakojuma svars | 4,8 kg |