Ražotājs: WMF
Modelis: 04.1421.0011
EAN: 4211129201025
WMF Stelio 04.1421.0011. Šķēļu skaits: 2 šķēle (-s), Produkta krāsa: Nerūsējošs tērauds, Apvalka materiāls: Nerūsējošs tērauds. Jauda: 1000 W. Auklas garums: 1 m, Platums: 281 mm, Dziļums: 187 mm. Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (20 pēdas): 2140 pcs, Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (40 pēdas): 4360 pcs, Kārtas uz paletes: 3 pcs. Iepakojuma platums: 185 mm, Iepakojuma dziļums: 320 mm, Iepakojuma augstums: 2100 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Tosteri WMF WMF STELIO Edition Toaster - OReol.eu | €83.00 |
|
m79.lv |
Toster WMF WMF STELIO Edition Toaster 3200001939 (4211129201025) Tosteris | €89.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Šķēļu skaits | 2 šķēle (-s) |
| Produkta krāsa | Nerūsējošs tērauds |
| Apvalka materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Sviestmaižu plaukts | |
| Maināma pamatnes apbrūnināšanas kontrole | |
| Brūnuma līmeņu skaits | 7 |
| Slotu skaits | 2 |
| Aukstās sienas novietojums | |
| Siltuma saglabāšanas funkcija | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Noņemams drupatu trauks | |
| Augstas pacelšanas mehānisms | Nē |
| Maizes pašcentrējošs mehānisms | |
| Apstādināšanas/atcelšanas poga | |
| Auklas uzglabāšana | |
| Indukcijas gaisma | |
| Atkātotas sildīšanas funkcija | |
| Atkausēšanas funkcija | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1000 W |
| Svars&dimensijas | |
| Auklas garums | 1 m |
| Platums | 281 mm |
| Dziļums | 187 mm |
| Augstums | 153 mm |
| Svars | 1,62 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (20 pēdas) | 2140 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (40 pēdas) | 4360 pcs |
| Kārtas uz paletes | 3 pcs |
| Daudzums kārtā | 24 pcs |
| Daudzums uz paletes | 72 pcs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 185 mm |
| Iepakojuma dziļums | 320 mm |
| Iepakojuma augstums | 2100 mm |
| Iepakojuma svars | 2,22 kg |