Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Loģistiskie dati | |
| Galvenās kārbas neto svars | 320 g |
| Vienības apjoms | 481 cm³ |
| Oriģinālās kastes platums | 165 mm |
| Kastes garums (Master) | 222 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 105 mm |
| Kastes svars (Master) | 658 g |
| Daudzums Master kastē | 8 pcs |
| Īpašības | |
| Pārvērtību skaits | 2 |
| Ieteicamais dzimums | Zēniem/meitenēm |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 8 gads(i) |
| Materiāls | Plastmasa |
| Produkta krāsa | Dažādas krāsas |
| Izcelsmes valsts | Vjetnama |
| Drošības brīdinājums | |
| EU TSD brīdinājums | Nav paredzēts bērniem, kas jaunāki par 36 mēnešiem |
| Papildus informācija | |
| Gads | 2022 |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 40 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma tips | Atvērta kaste |
| Iepakojuma platums | 82 mm |
| Iepakojuma dziļums | 38 mm |
| Iepakojuma augstums | 191 mm |
| Iepakojuma svars | 95 g |